Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/seospec/domains/szawro-nieruchomosci.pl/public_html/wp-content/themes/szawro/template-parts/phpQuery-onefile.php on line 1958

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/seospec/domains/szawro-nieruchomosci.pl/public_html/wp-content/themes/szawro/template-parts/phpQuery-onefile.php on line 1973

Wawer, Celulozy

Działka

Powierzchnia: 1397.00 m2

cena: 1 100 000 zł

Typ nieruchomości: Działka

Powierzchnia: 1397.00 m2

Typ transakcji: Sprzedaż

Piętro: Brak danych

Lokalizacja: Warszawa, Wawer,Celulozy

Rok budowy: Brak danych

Numer oferty: 937753

Cena z m2: 787 zł/m2

Na sprzedaż trafia działka w doskonałej lokalizacji dla rodziny. Znajduje się na Wawrze, dokładnie Miedzeszynie. W sąsiedztwie znajdują się już wybudowane domy jednorodzinne. Bardzo blisko do Południowej Obwodnicy Warszawy.

Działka o powierzchni 1397m2 ma kształt kwadratu. Na terenie działki nie obowiązuje MPZP, lecz można uzyskać pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego i bliźniaka. Działka jest działką rolną, lecz można łatwo przekształcić ją w budowlaną poprzez zatwierdzenie planu planowanego budynku. ( Brzmi to przerażająco? Spokojnie, rozjaśnimy cały proces, od tego jesteśmy :)

Ciekawa propozycja również pod małą deweloperkę :)

Woda, prąd i gaz w drodze!!!

W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoły, kluby sportowe, sklepy spożywcze oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych.

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Jeżeli Tobie i Twojej rodzinie marzy się własny dom o idealnym rozkładzie pod wasze potrzeby lub inwestycyjnego bliźniaka - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pobieram konkurencyjną prowizję za pośrednictwo w sprzedaży.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

ADRIANA PONIATOWSKA
SZAWRO NIERUCHOMOŚCI
TEL: 661 771 982