Usługi

WYNAJEM

Pomagamy w najmie krótkoterminowym i długoterminowym.

PROJEKTY WNĘTRZ

Oferujemy konsultacje z doświadczonymi architektami, z którymi zaprojektujesz każdy detal.

SPRZEDAŻ / ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie całego procesu transakcji przy zakupie oraz sprzedaży nieruchomości.

KREDYTY

Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi, którzy przedstawią najkorzystniejsze warunki kredytu.

WYNAJEM


WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wynajem krótkoterminowy szybko stał się alternatywną formą wynajmu długoterminowego. Wakacyjna sezonowość tego trendu jest korzystna dla wynajmujących, szczególnie jeżeli w ciągu roku mają stałych klientów.

Ceniąc czas i wygodę naszych Klientów oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu krótkoterminowego. Przygotujemy mieszkanie, zadbamy
o porządek, zorganizujemy profesjonalne zdjęcia i wyeksponujemy atuty lokalu.


WYNAJEM DŁUGOTERMONOWY

Długoterminowe umowy wynajmu mieszkania zawierane są na czas kilku miesięcy do nawet kilku lat. Obecnie rynek najmu jest dobrze rozwinięty
i ciągle rośnie. W roku 2019 blisko 30%* (dane z GUS) nowych lokali było zakupione w celu ich wynajmu. Bez wątpienia dużym atutem tego rodzaju najmu jest jego stabilność.

Mając na uwadze niwelowanie ryzyka związanego z potencjalnym najemcą zapewniamy profesjonalną pomoc przy wynajmie długoterminowym.

PROJEKTY WNĘTRZ

Wykończenie pod klucz jest to przede wszystkim usługa kompleksowa. W zakresie współpracy otrzymujecie Państwo projekt, materiały, realizacje oraz nadzór architekta wnętrz i koordynatora praca wykończeniowych.

Jakie są etapy prac?

 1. Współpracę rozpoczynamy od projektu mieszkania, który przygotowuje Architekt Wnętrz proponując funkcjonalne i przemyślane rozwiązania. 
 2. Następnie wybierane są materiały, które zostały zgromadzone w showroomie o powierzchni ponad 300 m2, gdzie w jednym miejscu Klient może wybierać spośród wielu kolekcji płytek, podłóg, modeli drzwi oraz wzorów ceramiki czy armatury. 
 3. Kolejnym etapem wykończenia są prace w mieszkaniu, które nadzoruje Koordynator, to on zamawia materiały, przydziela jedną ze sprawdzonych ekip oraz dba o terminowość prac. Po zakończeniu prac mieszkanie jest sprzątane i oddawane w ręce właścicieli. 

Zalety wykończenia „pod klucz”

 • gwarantowany termin wykonania,
 • sprawdzone ekipy wykończeniowe, 
 • niższy koszt VATu – 8% zamiast 23%,
 • kosztorys prac przedstawiany na początku współpracy  i bieżąca aktualizacja budżetu,
 • dedykowany architekt wnętrz do projektu,
 • dedykowany koordynator  – odpowiedzialny za nadzór nad realizacją prac wykończeniowych,
 • materiały renomowanych producentów,
 • wybór materiałów odbywa się w jednym miejscu –w showroomie o powierzchni ponad 300 m2 zlokalizowanym w samym centrum Warszawy
 • przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu,
 • możliwość skorzystania z oferty studia kuchennego Decoroom, które doposaży Państwa mieszkanie
 • w meble kuchenne i szafy wnękowe,
 • rabaty na sprzęt AGD i oświetlenie,
 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • gwarancja 24 miesiące

Zespół architektów przygotował specjalne pakiety, w których znajdziesz materiały wykończeniowe renomowanych producentów.

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza, wybór materiałów o określonym standardzie i wykończenie pod klucz najwyższej jakości. 

Proponujemy trzy pakiety: Standard, Premium, VIP.

Sprawdź naszą ofertę poniżej i wybierz pakiet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

PAKIET STANDARD

MIEŚCI WSZYSTKIE MARZENIA

Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów?
W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór. Bez rezygnowania ze swoich potrzeb i wymagań, urządzisz wymarzone mieszkanie przy niewygórowanych kosztach.

PAKIET PREMIUM

ZAWSZE DOSKONAŁY WYBÓR

Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. W Pakiecie Premium każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane. Ich zestawienie tworzy efektowne, eleganckie wnętrza, w których każdy detal jest ważny. Otrzymujesz dokładnie to, na czym Ci zależy.

PAKIET VIP

DOBRZE MIEĆ WSZYSTKO

Od siebie i innych wymagasz więcej? My też! Dlatego stworzyliśmy Pakiet VIP, który nada Twojemu wnętrzu wyjątkowy charakter.
W urządzaniu wysokiej klasy mieszkań nie ma miejsca na kompromisy, dlatego oferujemy Ci produkty najbardziej renomowanych zagranicznych producentów. Otrzymujesz projekt pełen wyrafinowanych rozwiązań i pomysłów na niebanalne wnętrze.

SPRZEDAŻ I ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu transakcji zakupu oraz sprzedaży nieruchomości. Począwszy od wyszukania, sprawdzenia stanu prawnego przez sporządzenie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy.

Wiemy co aktualnie jest dostępne na rynku oraz mamy dostęp do niepublikowanych w internecie ofert. Współpracujemy również z innymi agentami nieruchomości, co dodatkowo zwiększa naszą skuteczność.

KREDYTY

Eksperci kredytowi przygotowują oferty kilkunastu banków, z którymi współpracują od wielu lat, tak aby można było wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Osobisty Doradca:

 • przedstawi najlepsze rozwiązania
 • pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty
 • sprawnie i rzetelnie poprowadzi przez cały proces finansowania
 • dzięki indywidualnemu podejściu cały czas służy radą, pomocą i wsparciem.